BG EN

Цветни експлозии на Фестивала на цветовете

ЧАС ПИК

Цветни експлозии на Фестивала на цветовете

4307
на 20.06.2015
Цветни експлозии на Фестивала на цветовете
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-цветното събитие на годината - Фестивал на цветовете ще се състои днис пред зала Арена Армеец. Освен с пъстри цветове фестивалът ще зарадва феновете още със страхотна музикална програма и разнообразни забавни атракции. Н

препоръчано

а сцената ще се качат едни от най-любимите български артисти - Ice Cream, Спенс, The Top Stoppers, COOH vs BALKANSKY, Мартен Роберто, The Smugglers Collective, Sofia Cartel, DJ Steven и белгийското дуо The Offenders, а Дон Еди Казасян отново ще има грижата за отброяването и цветните експлозии по време на фестивала. Специален гост ще бъде и Дивна, която ще представи на живо най-новата си песен "Хипноза", съобщават организаторите.

За втора поред година към събитието се присъединява и една от най-популярните платформи за Handmade изкуство и култура в България BazArt.bg. За три години и половина от създаването си, под запазената марка BazArt.bg се състоят над 30 самостоятелни "Базарти", както ги наричат организаторите и създатели на он-лайн магазинаwww.bazart.bg. В рамките на фестивала в Handmade пространството ще има още щанд с ръчно изработена козметика. С дизайнерски тениски ще се представи и една от най-нашумелите напоследък марки в стрийт модата.

Запалените по рисуването с къна ще могат да си тръгнат с произведение на изкуството мехенди или с модерна ръчно нарисувана временна татуировка и да отнесат със себе си много пера и цветове след приключението Фестивал на цветовете. Всички артисти, зоните за изкуства, игри и забавления, са в трескава подготовка за шареното събитие на 20-ти юни, като Монти от Ice Cream дори планира да направи състезание с феновете в надуваема човешка джага – "Артистите" vs "Феновете".

За радост на всички прогнозата за 20ти юни е за слънчево и топло време - перфектната предпоставка за силни емоции и големи дози забавления. Ако тръгвайки към най-шарения фестивал все още не сте си закупили билет, можете да го направите на място до изчерпване на количествата. Билетите са на цени от 30 лв. Tорбичките с цветен прах се купуват само на място. Цената за 1 бр. ще бъде 4 лв., за 4 броя - 10 лв., а за 9 броя - 20 лв. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК