BG EN

Цветозар Томов: Президентът е единствената легитимна институция, кабинетът е обречен

ЧАС ПИК

Цветозар Томов: Президентът е единствената легитимна институция, кабинетът е обречен

6727
на 16.10.2013
Цветозар Томов: Президентът е единствената легитимна институция, кабинетът е обречен
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът остана единствената легитимна институция. Това каза социологът Цветозар Томов в сутрешния блок на Би Ти Ви. Затова и били атаките срещу Росен Плевнелиев от медиите, близки до властта.

препоръчано

Според Томов, властта е безсилна да се справи с проблемите на държавата, като за това бил показателен казусът с бежанците. Той заяви, че очаква правителството да оцелее максимум още една година.

Опонент на Цветозар Томов беше Андрей Райчев, който бе малко по-голям оптимист и даде шанс на кабинета, ако се справи с определени проблеми. Според Райчев, правителството ще прескочи зимата „назаем“.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! ИТН се обяви срещу Гюров и Главчев за служебни премиери: Те са безапелационно партийно обвързани. Няма да подкрепим идеята за приемането на бюджета (ВИДЕО) ПИК TV! ИТН се обяви срещу Гюров и Главчев за служебни премиери: Те са безапелационно партийно обвързани. Няма да подкрепим идеята за приемането на бюджета (ВИДЕО)
ново
Днес: 61
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК