BG EN

Цветомир Найденов разкри: ОПГ-то на Божков си действа - сплашва прокурори със следене от бивши служители на ДАТО

ГОРЕЩО
БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Цветомир Найденов разкри: ОПГ-то на Божков си действа - сплашва прокурори със следене от бивши служители на ДАТО

39519
на 25.06.2020
Цветомир Найденов разкри: ОПГ-то на Божков си действа - сплашва прокурори със следене от бивши служители на ДАТО
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цветомир Найденов разкри скандалната поръчка зад снимките, с които по-рано днес хазартния бос Васил Божков заплаши наблюдаващия прокурор по разследванията му Ангел Кънев. 

препоръчано

Според боса на "Ефбет", беглецът в Дубай плаща на бивши служители на ДАТО, за да следят магистрата и служители на НАП. 

Ето какво написа Найденов по повод заплахите на Божков: 

"Обвиняемият Крумов се крие като мишка в Дубай, но явно продължава да си плаща на бивши служители на ДАТО, щом като прокурори и служители на НАП са сложени на “ външно” ... целта е ясна - да бъдат сплашени, несигурни и в крайна сметка и те да живеят в страх. Нормално за Черепа. Ние си го знаем.

П.С.

ОПГ Череп е живо и си действа в България, а той мишкува в Дубай."

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 юни - Телците рискуват да предизвикат скандал с близките си, сексът влияе негативно на настроението на Водолеите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 12 юни - Телците рискуват да предизвикат скандал с близките си, сексът влияе негативно на настроението на Водолеите
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ с критика към Даниел Митов: Не сме доволни от резултатите в МВР! Времето за адаптация приключи (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! ГЕРБ с критика към Даниел Митов: Не сме доволни от резултатите в МВР! Времето за адаптация приключи (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента