ГОРЕЩО
СЛЕД СРЕЩА С РАДЕВ: Превозвачите няма да протестират
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Елена Йончева с остри думи след поредната провокация, дошла от Северна Македония: Извършителите трябва да бъдат подведени под отговорност (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Евродепутатът Емил Радев: Схемите в "Баба Алино" са ставали под широко затворените очи на Благомир Коцев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ИЗНЕНАДВАЩО: ЕП не свали имунитета на Никола Минчев
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цените на петрола спаднаха в понеделник сутринта в Азия. Обемите не са големи заради неработния ден в Сингапур. Спадът е под влияние на продължаващите притеснения от неравновесието между производството и предлагането в света.
препоръчано
Цената на барел лек суров петрол (WTI) с доставка през юли премина надолу символичната граница от 60 долара и достигна 59,78 долара за барел (спад 52 цента). Барел сорт "Брент" от Северно море също с доставка през юли, отстъпи с 51 цента до 65,05 долара за барел. /АФП /
Цената на петрола продължава нагоре в азиатския петък
3594
на 29.05.2015


