BG EN

Цех за мебели стана на пепел

Инциденти

Цех за мебели стана на пепел

9816
на 24.08.2017
Цех за мебели стана на пепел
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Цех за мебели изгоря при пожар в Казанлък, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Стара Загора. Силният вятър е причина пламъците от горящи сухи треви да обхванат и производствената база.

препоръчано

Огънят е изпепелил сградата и намиращите се в нея машини и материали за изработване на мебели и врати. Няма пострадали лица. Образувано е досъдебно производство за престъпление по чл.331, ал.1 от НК.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК