ГОРЕЩО
СУПЕР ЕКШЪН! ПИК TV развали рахата на Кокорчо - лидерът на "Промяната" беснее: Откъде знаете, че има педофилски скандал на Петрохан? Това са внушения (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Резултатите от аутопсиите на телата в кемпера при Околчица потвърдиха разкритието на ПИК - Калушев гръмнал Николай и Александър и се самоубил
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ЧЕЛЕН СБЛЪСЪК! БСП скочи на Руди Гела за отвратителното му държание с Илияна Йотова: Нагло използва авторитетната трибуна на президента за предизборни цели
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
ЦИК ВДИГНА РЪЦЕ! Иска въпросът с междинните резултати при избори да се регламентира
8860
на 11.04.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Медиите да поставят пред новото Народно събрание въпроса за отпадане на забраната за съобщаване на междинни резултати в изборния ден. За това призова председателят на ЦИК Ивилина Алексиева по време на представянето на резултатите от медийния мониторинг на СЕМ над предизборната кампания.
препоръчано
Тази година от съвета отчитат рекордно малко подадени сигнали за сериозни нарушения в отразяването на кампанията, съобщи председателят му - Мария Стоянова.
По думите й медиите са заложили на дискусионния формат по време на кампанията, но въпреки това задълбочен политически дебат между основните политически сили така и не се е състоял.
свързани новини
ЦИК и СЕМ представят мониторинговия доклад за отразяването на изборите
4526
на 11.04.2017
БЯС: Разярена жена потроши с юмруци БМВ
3351
преди 12 минути
С нова такса надуват сметката за домоуправител
7346
преди 32 минути


