BG EN

ЦИК купува още 1500 машини за вота на 11 юли

Политика

ЦИК купува още 1500 машини за вота на 11 юли

5546
на 31.05.2021
ЦИК купува още 1500 машини за вота на 11 юли
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Допълнителни  1500 машини за гласуване ще купи Централната избирателна комисия за предсрочните парламентарни избори на 11 юли. Решението бе взето на заседание на ЦИК днес.

препоръчано

За доставката им ще бъде обявена процедура по договаряне без предварително обявление. В нея ще бъде заложена и опция за сключване на анекс към договора с изпълнителя за доставка на още 500 устройства в случай, че за следващи избори има такава необходимост.

Относно транспортирането на машините, които ще са нужни за гласуването в чужбина, ЦИК реши то да се извърши чрез дипломатическо карго от външно министерство.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК