ГОРЕЩО
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От ЦИК вече са изпратили писмо до МВР, с което дават разрешение машините за гласуване да напуснат вече охраняемия склад и да започне тяхното транспортиране в страната.
препоръчано
На втория тур на местния вот в секциите с над 300 избиратели ще се гласува по желание - с хартия или с машина. Процесът по удостоверяване на устройствата вече е завършен.
Oчакванията са на балотажа да гласуваме в общо 7250 секции. Като в 5900 от тях избирателят сам ще може да каже дали ще гласува с машина, или с хартиена бюлетина.
свързани новини
Чакат разрешение от ЦИК машините да тръгнат из страната
13305
на 03.11.2023
Не спират обаче споровете за това - основателно или не беше отменена възможността за вот с машина на първия тур на вота миналата неделя.
Двама чужденци дадоха фира на Слънчака
14361
преди 3 часа
Строги ограничения за водата в Кюстендил в жегите
4856
преди 3 часа


