BG EN

Циклонът "Киара" блокира Тони Дачева в Лондон

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Циклонът "Киара" блокира Тони Дачева в Лондон

19737
на 10.02.2020
Циклонът Киара блокира Тони Дачева в Лондон
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Родната поп-фолк звезда Тони Дачева се оказа блокирана в Лондон заради мощната буря, връхлетяла Западна Европа. Циклонът "Киара" донесе проливни дъждове и ураганен вятър със скорост от над 140 км/ч в Обединеното кралство, което се оказа най-засегната страна. 62 хиляди домакинства останаха там без ток. На много места проливните дъждове предизвикаха наводнения. Заради лошото време движението на фериботи между Кале във Франция и Дувър в Англия беше спряно.

препоръчано

Това предизвика отмяна на стотици самолетни полети. Полетът, с който трябваше да се прибере нашата певица също бе отменен и тя трябваше да удължи престоя си във Великобритания.

"Не е толкова студено, но духа много силен вятър и цялото движение и транспорт са блокирани. На гости сме на приятели", заяви изпълнителката на "Бедни и богати" пред "LifeOnline.bg".

Тони Дачева отлетя за британската столица за клубен концерт пред българската общност в Лондон. Там тя отбеляза и рождения си ден.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Българи, блокирани на Малдивите: Нейнски и Шаламанов ни разиграваха като тенис топка: Мислим по въпроса, решаваме въпроса (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Българи, блокирани на Малдивите: Нейнски и Шаламанов ни разиграваха като тенис топка: "Мислим по въпроса, решаваме въпроса" (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК