ГОРЕЩО
Мощни гръмотевични бури настъпват към Северозападна България
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
Александър Пулев РАЗКРИ шокиращи данни за икономически нарушения и ПОСОЧИ ТОЧНО колко ще взема Росен Христов като шеф на ДКК
СВЕТЪТ ДНЕС
Ципрас: Заплахата за изключването на Гърция от шенгенското пространство е отминала
3256
на 21.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заплахата Гърция да бъде изключена от шенгенското пространство е отминала. Това заяви гръцкият премиер Алексис Ципрас в събота след приключването на дългата среща на европейските лидери в Брюксел, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Kathimerini.
„Не съществуват и няма да има затворени граници“, посочи Ципрас пред парламента, след като европейските лидери се договориха да проведат нова среща за бежанската криза на 6 март, в която да участва и Турция.
Той приветства и споразумението за патрулирането на кораби на НАТО в Егейско море в рамките на борбата с трафика на бежанци.
препоръчано
свързани новини
Ципрас ще се срещне с протестиращите земеделци в понеделник
4216
на 19.02.2016
Варшава изригна срещу Киев: Има граници, които не могат да бъдат прекрачени!
5482
преди 22 минути
Риболовен кораб е атакуван в Черно море, има загинал и четирима ранени
14883
преди 2 часа


