ГОРЕЩО
Доналд Тръмп на 80! Ето как ще посрещне празника си
ИЗВЪНРЕДНО! Полицията залови изтощени до смърт 33 нелегални мигранти - лутали се в гората дни наред, яли трева и пили вода от блатата
СЛЪНЧЕВО! Ведрият ден няма да се размине без облаци и валежи, особено над планините (КАРТИ)
ОБРЕЧЕНИ НА ПРОВАЛ: Цветанка Андреева разби надеждите на ПП-ДБ за президентските избори
КРАЙ НА ЛЕТНИТЕ ТАПИ ЗА МОРЕТО! Иван Шишков обяви: До две седмици ремонтите на пътищата свършват - нашите съседи проявиха интерес за магистралите ни
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът на Гърция Алексис Ципрас взе решение за създаването на Специална комисия за борба с корупцията, предаде РИА Новости, позовавайки се на правителствената пресслужба.
Комисията ще бъде ръководена от държавния министър Панайотис Николудис. В състава ѝ влизат заместник-министърът на финансите Трифон Алексиадис, отговарящ за приходите в бюджета, заместник-вътрешният министър Павло Полакос, заместник-министърът на правосъдието по въпросите на прозрачността Димитрис Папангелопулос и отговарящият за координирането работата на правителството Теренс Куик.
Подробности относно задачите на комисията не се съобщават, пише агенция "Фокус".
препоръчано
свързани новини
Алексис Ципрас направи промени в правителството
7253
на 17.07.2015


