ЦСКА 1948 разнищи Етър в голов спектакъл

5849
на 26.09.2020

ЦСКА 1948 разби Етър Велико Търново с 5:1 в двубой от 7-ия кръг на Еfbet Лига. Така тимът записа своята втора победа в първенството и се изкачи до 7-ото място с актив от 9 точки. Етър е на последната позиция без точков актив.

ЦСКА 1948 откри резултата с попадение на Камбуров в 5-ата минута на мача. Нападателят получи отличен пас от Александров отдясно и матира стража на търновци за 239-ия си гол.

В 19-ата минута Денислав Александров получи отличен пас от Александър Александров, измъкна се от бранителите на гостите и прониза Господинов, за да удвои преднината на тима си, пише за мача "Монитор".

В 43-ата минута Русев получи отличен пас от Денислав Александров и от точката на дузпата прониза Господинов за 3:0. В добавеното време на първата част игра с ръка на Марин в наказателното поле накара съдията Ел Хатиб да посочи бялата точка, а от нея Милчо Ангелов върна надеждите на Етър.

През втората част ЦСКА 1948 направи резултата 4:1 с втория гол на Русев, който получи пас от Камбуров и от няколко метра се разписа в 63-ата минута на срещата. Галин Иванов отбеляза в полза на домакините в 72-ата минута на срещата, за да затвърди преднината на ЦСКА 1948. Малко по-късно Камбуров не намери целта.

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 април - денят носи успех за Телците, Стрелците имат възможност да попълнят банковата си сметка
САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Стойчо Стойчев предупреди за възможен страшен батак, ако Главчев подаде оставка: Всичко се счупи заради изказването на Борисов за външния министър (ВИДЕО)