ЦСКА би Витоша в генералната си репетиция за финала

8028
на 18.05.2016

ЦСКА победи с 2:0 най-близкия си подгласник в класирането Витоша Бистрица. Отложеният от 28-ия кръг мач се игра на стадион „Локомотив“, като домакин се водеше тимът от Бистрица. Двубоят бе своего рода генерална репетиция за „червените“ преди финала за Купата срещу Монтана.

През първото полувреме нямаше много положения за гол и то завърши 0:0.

В началото на втората част ЦСКА натисна и така се стигна до единствения гол в мача. Вкара след разбъркване в 48-ата минута Станислав Маламов.

В 55-ата Витоша можеше да изравни, но вратарят Анатоли Господинов парира удара отблизо на Панталеев.

Две минути преди последния съдийски сигнал Самир Аясс реализира втория гол за райното 2:0 ЦСКА.

Така ЦСКА набра 91 точки в класирането, постигнати от 30 победи и само едно равенство. Головата разлика на „армейците“ е 140:9. Витоша е втори с 18 точки по-малко.

На 24 май ЦСКА играе финала за Купата на България срещу Монтана, а последният шампионатен мач за тима е срещу Миньор в София на 29 май.

Гонг

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 18 май - Близнаците да си наложат спокойствие, Козирозите да се пазят от скандал с брачната половинка
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)