ЦСКА води на почивката с 1:0 на Монтана за купата

6423
на 24.05.2016

Станислав Маламов вкара за „червените“ в 12-ата минута

ЦСКА води на Монтана с 1:0 след първото полувреме на финала в турнира за Купата на България по футбол. Двубоят се играе пред над 35 000 зрители на стадион „Васил Левски“. Станислав Маламов вкара за ЦСКА в 12-ата минута.

След равностойно начало ЦСКА поведе при първата опасност пред вратата на Монтана. В 12-ата минута при заучено положение от ъглов удар капитанът на ЦСКА Борис Галчев центрира в наказателното поле към Ангел Грънчов, който бе на близката греда. Той отклони топката към Маламов, който с първия си гол в турнира за сезона откри резултата.

Веднага след гола Момчил Цветанов пропусна отлична възможност да удвои преднината на „армейците“.

В 19-ата минута Сергей Георгиев от Монтана имаше възможност да излезе на стрелкова позиция, но не успя да стигне до топката.

Треньорът на Монтана Емил Велев направи смяна още в 38-ата минута, като на терена се появи Иван Минчев на мястото на Мичев.

Минута по-късно Йордан Йорданов засече с глава топката след ново статично положение за ЦСКА, но ударът му бе неточен.

Най-добрата възможност за гол за Монтана през първата част бе в 45-ата минута, когато Иван Минчев стреля опасно от пряк свободен удар. Топката мина край вратата на Господинов, който не реагира.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)