ЦСКА води с 2:0 на Беласица на полувремето

3321
на 04.10.2015

Отборите на ЦСКА и Беласица играят при резултат 2:0 в мач от Югозападната "В" група. Армейците откриха резултата чрез Борис Галчев още в 7-ата минута. Халфът на червените се разписа след великолепно изпълнение на пряк свободен удар.

В 31-ата минута многоходова атака на домакините завърши с центриране към Преслав Йорданов, който стреля с глава, но над напречната греда.

В 44-ата минута армейците поведоха с 2:0. Кирил Динчев центрира отдясно, стражът на гостите Стоянов не се намеси добре, топката се спря на метър пред празната врата и за Преслав Йорданов не бе проблем да я изпрати в мрежата на Беласица.