ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
Демерджиев - мастит играч олигарх. Схемите му - класика в жанра на бялата якичка
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Централните защитници Пламен Крачунов и Нуно Ногейра не записаха и минута в контролите на тима в Турция. Двамата се присъединиха към лагера на "червените" изостанали с подготовката и се наложи да се подготвят индивидуално.
Считаше се, че Стойчо Младенов ще използва вчера Ногейра срещу Славия Прага (1:0), за да вземе своето крайно решение дали да го остави и да му бъде предложен договор. Явно обаче португалецът ще бъде отпратен. В същото време друг играч, който е на проби - Брайън Ереро, най-вероятно ще подпише с армейците.
препоръчано
Кюстендилеца изригна след равенството на ЦСКА с Карабах
14369
преди 16 часа
Левски вдига двама за реванша с Крайова
7491
преди 18 часа
Крило на ЦСКА пред трансфер в Сингапур
7113
преди 22 часа
Ясен е следващият съперник на ЦСКА, ако изхвърли Карабах
10157
преди 23 часа


