ЦСКА загуби в контрола

5185
на 15.02.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

ЦСКА загуби последната си контрола на турска земя, след като отстъпи на Стрьомгодсет с 1:2. Кастрати откри резултата в 18-ата минута. Голмайсторът на ЦСКА от зимната подготовка Орелиен Йоахим изравни след точно изпълнена дузпа седем минути след това. Крайното 2:1 бе оформено отново от 11-метров наказателен удар, а точен бе Кастрати в 55-ата минута.

Контролата бе девета за ЦСКА на турска земя, а балансът е 5 победи (над Аален, Металист (Харков), Шльонск, Слован (Либерец) и Петролул) и 4 загуби (от Рапид (Виена), Стяуа (Букурещ), Сьондерийске (Дания) и Стрьомсгодсет).

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)