ЦСКА падна от поляци в Турция - изгониха Амос Юга, той с култово обяснение: Питах съдията дали е залагал

18045
на 20.01.2024

Полският Корона Киелце победи ЦСКА с 2:0 в първата контрола на "армейците" по време на лагера им в Турция.

"Червените" допуснаха попадения в края на първото и началото на второто полувреме, а точни за поляците бяха Маларчук 40-ата минута и Далмау в 49-ата от дузпа.

Мачът се проведе на "Miracle Stadium" в Анталия и неофициален дебют за "армейците" направи норвежецът Улаус Скаршем, който започна титуляр.

Капитанът Амос Юга пък беше изгонен с червен картон. След мача той коментира, че е попитал рефера дали е залагал на нещо с оглед грешното решение, което извади французина от нерви.