ЦСКА победи Локомотив Сф класически, Серджиу Буш пак вкара

6422
на 20.09.2014

На стадион „Българска армия“ ЦСКА победи Локомотив София с 3:0 в мач от деветия кръг на „А“ група. След нулево първо полувреме домакините отбелязаха голове в 51-ата минута чрез Жуан Фелипе, Сергиу Буш в 56-ата и Орлиен Жоаким в добавеното време на мача. Преди почивката реферът Цветан Кръстев отмени гол на Локомотив за нарушение в атака.

Така ЦСКА отново е лидер в класирането с 20 точки, Локомотив София остава на седмо място с 14 точки.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за втория ден на май - Раците си печелят врагове, трудности очакват Девите
Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО) Любен Дилов пред ПИК TV: Уж реномираната кантора на Лена е произвела дърводелско изделие за Корал?! Все едно да обереш къща и да си изпуснеш личната карта вътре (ВИДЕО)