ГОРЕЩО
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
ЖЕСТОК ЕКШЪН! Руди Гела скъса шортите на ИвИлин: Ти си пълен тъпак и смешник! За пръв и последен път си в парламента (ВИДЕО)
ТРУДНИТЕ ВЪПРОСИ, на които Радев ще ТРЯБВА да отговори. Ето основната РАЗЛИКА между летеца и Борисов
СКУПЧВАТ СЕ ОБЛАЦИ! Започват снеговалежи, но топъл дъжд създава риск от черен лед (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Футболистите на ЦСКА се включиха в една изключително благородна кауза, информира официалният сайт на клуба.
препоръчано
След като Павел Головодов реши да дари средства за лечението на Дарин Тодоров, спонтанно всички играчи от тима подадоха ръка на Дарин в трудния момент.
Днес преди тренировката на „червените“, футболистите са събрали пари за лечението на юношата на "Левски", който през 2010 г. пострада тежко при катастрофа.
Всеки желаещ да помогне на Дарин Тодоров чрез DMS кампанията (DMS DARKO на кратък номер 17 777).
Дарителската сметка на Дарин Тодоров:
Титуляр: Дарин Валериев Тодоров
УниКредит Булбанк
IBAN: BG31 UNCR 7000 1519 4561 09
BIC: UNCRBGSF
PayPal: [email protected]
свързани новини
КРУПЕН ОБИР! Голяма сума изчезна мистериозно от апартамент на бизнесмен в Банско
23686
преди 56 минути


