BG EN

ЦСКА преговаря с национал на Хаити

Футбол

ЦСКА преговаря с национал на Хаити

13697
на 28.05.2024
ЦСКА преговаря с национал на Хаити
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

ЦСКА води преговори с датския Одензе за централния нападател Луисиус Деедсон. Таранът е национал на Хаити и има доста внушителна визитка, която го прави и доста скъп, но на "Армията" смятат, че ще успеят да го привлекат, пише "Мач Телеграф".

препоръчано

Деедсон има общо 29 мача във всички турнири, в които е отбелязал 9 гола и е записал една асистенция. 

Деедсон е и национал на Хаити, макар да има и американско гражданство. Той играе за Карибската страна постоянно от две години насам. До момента има в актива си 8 мача и 2 асистенции. Цената на нападателя се движи около 700 000 евро.

В ЦСКА смятат, че именно този футболист може да повтори добрите мачове на сънародника си Дюкенс Назон, който стана любимец на публиката през миналия сезон. Шефовете обаче решиха да го продадат през зимната пауза и така се лишиха от един от най-добрите си футболисти.

свързани новини

Деедсон е копие на Назон, но може да играе не само на върха на атаката, но и по двата фланга. Преговорите с него показват, че в ЦСКА върви сериозен процес на подсилване на тима за новия сезон, независимо от изхода на баража за Лигата на конференциите в петък.

Пред договор с червените са сръбският нападател Огнен Ожегович и мароканският защитник Яхия Атият Алах.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК