ГОРЕЩО
КЪРВАВ ИНЦИДЕНТ: Бой и стрелба на плаж край Варна, двама са с опасност за живота
Йотова РАЗКРИ защо кресливите опоненти на Радев го атакуват за патриарх Кирил и ОТСЕЧЕ: България държи "златната карта" в Европа
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Руският Ахмат иска да привлече един от основните халфове на ЦСКА - Марселино Кареасо, твърди metaratings.ru.
препоръчано
В информацията пише, че двете страни са стартирали преговори за 24-годишния полузащитник, който е оценяван на около 1,5 млн. евро.
Руснаците припомнят, че Марселино се е присъединил към "червените" през септември 2022 година. За ЦСКА е записал шест гола и седем асистенции в 63 мача.
Договорът на колумбиеца с българския клуб е до юни 2025 година. Той игра в първите две контроли на тима срещу Беласица и Крумовград, но пропусна следващите проверки с Политехника Яш, Берое и Макаби Петах Тиква.
свързани новини
Разкриха защо Марселино не е бил титуляр за ЦСКА срещу Левски
11225
на 19.04.2023
Берое представя новия си наставник във вторник
7262
преди 3 часа
Милен Радуканов: Уволниха ме от ЦСКА и веднага ме потърсиха от Левски
7724
преди 3 часа
Синът на Батков подпука Божков: Засрами се
16770
преди 7 часа


