ЦСКА-София победи Локомотив (Пловдив) с 4:1 в мач от първенството

СПОРТЪТ ДНЕС

6884
на 06.08.2017

ЦСКА-София постигна втората си победа и втора поредна в шампионата, след като в мач от четвъртия кръг в Първа професионална лига победи у дома Локомотив (Пловдив) с 4:1.

WINBET – забавление онлайн с над 2000 слот игри! (18+)

За Локомотив това е първа загуба в кампанията.

В 13-ата минута новото попълнение на „армейците“ Тиаго Родригес откри резултата в мача. 14 минути по-късно Кристиян Малинов удвои аванса на домакините, а в 61-ата минута Каранга доведе резултата до 3:0 за ЦСКА-София.

В 74-ата минута най-активният в редиците на Локомотив Димо Бакалов върна един гол за 3:1.

Крайното 4:1 оформи най-добрият на терена Станислав Манолев в 78-ата минута на мача.

В класирането ЦСКА-София дели второто място с Лудогорец и Верея, като тимът от Разград е с мач по-малко. лидер е Черно море с 10 точки.

Локомотив е на седмото място.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Семейни проблеми мъчат Стрелците, Везните - в плен на емоциите
Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Борисов е преценил, че ППДБ ще са малкото братче на ДПС, а не големият ръжен в ръката на Агата (ВИДЕО)