ГОРЕЩО
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Мъглите от сутринта ще преминават в дъжд, над 2000 метра - в сняг (КАРТИ)
Харизанов ПОДРЕДИ ПЪЗЕЛА за служебен премиер: Ето между кого ще се колебае Йотова
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Проф. Йонко Мермерски: Няма скандал с Гренландия, тя трябва да е управлявана от САЩ за защита от Путин и Китай, вижте кой е летял с "Лолита експрес" на Епстийн... (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена мечта е Светлана Василева. Плеймейтката, която от няколко дни вече е с фамилия Гущерова, готви всичко, което мъжът й, бизнесменът Християн, обича
препоръчано
В неделя вечерта Светлана запали барбекюто в двора на имението, в което живее, и приготви любимата на съпруга си сръбска скара. И двамата са любители на крехките мръвки, а сексапилната блондинка се старае да угоди на небцето на любимия си, пише ежедневник.
Преди няколко дни звездната двойка се върна от кратка почивка. Край морето Светлана и Християн Гущеров отпразнуваха брака, който сключиха преди по-малко от десет дни.
свързани новини

НЕ СЕ ОТКАЗВА: Дара ще пее на “Евровизия“
40020
на 02.02.2026
Цитиридис, Блажев и Мариана Попова подкрепиха Дара: Не се отказвай!
33170
на 02.02.2026
Дара обмисля отказ от "Евровизия"
63412
на 02.02.2026


