BG EN

Църква ще предлага на последователите си халюциногени, за да се докоснат до рая

ШАРЕН СВЯТ

Църква ще предлага на последователите си халюциногени, за да се докоснат до рая

6022
на 10.12.2015
Църква ще предлага на последователите си халюциногени, за да се докоснат до рая
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Регистрираната в САЩ Психедилична църква ще предоставя от 1 януари на своите последователи халюциногенен чай от 2 долара, с който те да надникнат в рая, пише в. "Метро".

препоръчано

Храмът, изграден в град Елби в щата Вашингтон ще приготвя психоактивната напитка от растението аяхуаска, използвано от южноамериканските племена за "спиритични пътешествия".
Основателят на църквата Тринити де Гузман се хвали, че вероизповеданието действа напълно легално в САЩ и има разрешението да използва чая.

Той е много силен и предизвиква халюцинации като от извънземни светове. Напитката съдържа веществото DMT, което по въздействие се оприличава на ЛСД, предаде БТА.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО) БОМБА В ПИК ТV! Бившата жена на Емил Дечев с разтърсващо интервю пред медията ни: Дъщеря ми бе употребена за политически параван. Когато тя е с него, нямам представа къде се намира. Взима й телефона и го изключва. Веднъж ми се обади от Франция (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК