ГОРЕЩО
ИДВА ЛИ КРАЯТ! Тръмп обмисля "постепенно ограничаване" на операцията в Близкия изток
Проф. Рачев с ТОП ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Ето какво ще се случи с времето в следващите дни (ВИДЕО)
Александър Йорданов с ТОП АНАЛИЗ как трябва да се гласува на изборите
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Облачно в цялата страна - на места ще вали дъжд, а в планините сняг, температурите ще паднат до минус 2 градуса
БОМБА В ПИК TV! Радев и Копринков си подсигуряват изборите през Демерджиев - "Бях точен с парите" раздава команди по нощите в ГДНП кой да бъде ударен. Незабавна оставка на Емил Дечев (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Чаровна дама на 24 години ще води турския гранд "Галатасарай". Става въпрос за бившата футболистка от студентското първенство в Турция Дуйгу Ердоган.
Младата госпожица прекрати спортната си кариера и изкара треньорски лиценз Про, а от месец е в щаба на Фатих Терим. Императора обаче бе изгонен от скамейката при победата на неговия тим над "Мерсин" с 3:1 в събота и ще бъде наказан поне за един мач.
При това положение е почти сигурно, че госпожица Ердоган ще води отбора в следващия мач, който е гостуване на "Карабюкспор".
препоръчано
Шмайхел обяви притеснителна новина, кариерата му май приключи
11216
на 18.03.2026
Вдовицата на Диого Жота с трогателен жест към звездата на Ливърпул
12409
на 18.03.2026
В АНГЛИЯ ГЪРМЯТ: Левски е европейска сензация
28011
на 18.03.2026


