ГОРЕЩО
РАЗВОД МИ ДАЙ! Никито Денков ХВЪРЛИ БОМБАТА - цепи ли се ППДБ
ШАРЕНО ВРЕМЕ: Слънце и облаци се редуват с вятър в последния понеделник на април (КАРТА)
Шеф на БСП си посипа главата с пепел за изборния разгром: Логичен резултат, съкрушителна загуба...
МЪЛНИЯ! Профилите на Кандев и Гюров във Фейсбук - част от схема за бъдеща политическа кариера? (СНИМКИ)
ЕЙ ТАКА КАТО СТАНЕ: Мирчев пъчи мускули, отправи ПОСЛЕДНО ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ към ПП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ден след като Комисията за защита на конкуренцията не одобри и втория купувач на доставчика на ток "ЧЕЗ", от компанията майка в Чехия коментираха, че най-вероятно ще обжалват решението, но ще продължи да изпълнява съвестно ангажиментите си към потребителите.
препоръчано
Компанията уверява, че е избрала напълно прозрачно бъдещия купувач "Еврохолд" и той отговаря на всички международни изисквания, предава БНТ.
Още преди седмица от дружеството обявиха, че ако се провали и тази сделка, може да се откаже да продава активите си у нас. От компанията обмислят да потърсят правата си и пред международен арбитраж, тъй като подобен отказ може да се тълкува като блокиране на сделката от българска страна.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК: КЗК спря сделката за българските активи на ЧЕЗ
23738
на 24.10.2019
НЕ СЕ НАДЯВАЙТЕ: Горивата няма да поевтинеят в близко бъдеще
6507
преди 1 часа
Евростат: Всеки втори българин до 29 години не работи
13778
на 24.04.2026


