BG EN

ЧЕЗ ограничава ВЕИ мощностите в Западна България

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ЧЕЗ ограничава ВЕИ мощностите в Западна България

2412
на 01.05.2013
ЧЕЗ ограничава ВЕИ мощностите в Западна България
Автор:   ПИК

Причината е дисбаланс между производство и потребление на електрическа енергия

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

От 10.00 до 17.00 часа днес ще бъде ограничено производството от всички вятърни и фотоволтаични централи на територията, обслужвана от ЧЕЗ.

препоръчано

Териториалните диспечерски управления на "Електроенергиен системен оператор" ЕАД разпоредиха на "ЧЕЗ Разпределение България" АД да бъдат ограничени максималните работни мощности с 40%, поради дисбаланс между производство и потребление на електрическа енергия, съобщиха от дружеството."ЧЕЗ Разпределение България" АД напомня, че разпорежданията на оперативния персонал на Териториалните диспечерски управления на "Електроенергиен системен оператор" ЕАД са задължителни за изпълнение от оперативния персонал на ЧЕЗ и за оперативния персонал на производителите на електрическа енергия, присъединени към съответната електроразпределителна мрежа.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК