ГОРЕЩО
КРУПНА ИЗМАМА: Бившата касиерка на ГЕРБ Гинка Борисова инвестирала парите от наивници в криптовалути и имоти. Сред жертвите й е полицай
Сринаха Гюров: Съвременен АндрейШко! Срамът от родния град е най-тъжната форма на провинциализъм
ЩЕ ХВАНАТ ЛИ УБИЕЦА? Топ криминалист за зверството срещу Владо Загатото: Винаги остават следи, дори и след пожар
САМО В ПИК! Вижте лъскавия живот на половинката на Владо Загатото - гимнастичката Симона Пейчева обиколила куп държави през последните 2 години (СНИМКИ)
МЪЛНИЯ В ПИК! На Йотова й се изправиха косите от ПИСМОТО, което получи. Бившата жена на Емил Дечев моли президента за помощ: Детето ми е в неизвестност, чух я само за 45 секунди... (ДОКУМЕНТ)
Причината за катастрофата е неправилно изпреварване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
73-годишен бургазлия загина при катастрофа на пътя Каблешково-Лъка, където се сблъскаха челно „Фолксваген“ и „Рено“. 31-годишният шофьор на „Фолксвагена“ изпреварвал неправилно и навлязъл в лентата за насрещно движение, където се сблъскал челно движещия се лек автомобил „Рено Клио“, съобщи „Бургас ИНФО”.
препоръчано
От пътния инцидент пострадали двамата водачи. Шофьорът на „Фолксвагена“ е със сътресение на мозъка, без опасност за живота, настанен за лечение в отделение „Неврохирургия“ на УМБАЛ – Бургас. Водачът на Реното е бил настанен за лечение в отделение „Реанимация“ с политравма, от която по-късно починал.
свързани новини
Зверска катастрофа в Гоце Делчев, петима са ранени
9620
на 10.12.2016
Катастрофа затапи моста на река Марица в Пазарджик, има пострадали
15302
на 09.12.2016


