Челси мачка в първия мач без Моуриньо, но феновете освиркват

6231
на 19.12.2015

ПИК с нов канал в Телеграм

Само два дни след уволнението на Жозе Моуриньо, Челси се върна на победния път. В домакинството си от 17-ия кръг на Висшата лига, лондончани се наложиха с 3:1 над тима на Съндърланд.
С днешния си успех шампионите сложиха край на негативната си серия от три мача без победа в шампионата. На трибуните на „Стамфорд Бридж” бе новият мениджър на тима Гус Хидинк, който изгледа срещата в компанията на собственика на лондончани Роман Абрамович и легендата на „сините” Дидие Дрогба.

Бранислав Иванович даде преднина на Челси още в 5-ата минута, реализирайки с глава след центриране от корнер. Осем минути по-късно Педро покачи на 2:0, след като от близка дистанция разстреля румънския страж на гостите Костел Пантилимон.

В 48-ата Вилиан бе спънат в наказателното поле на „черните котки”, за което главният арбитър на двубоя Роджър Ийст отсъди 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Оскар, който с прецизен удар направи преднината на своя тим класическа. Почетното попадение за гостите реализира бившия играч на Ливърпул Фабио Борини, който се разписа в 52-ата минута за крайното 3:1.

Със спечелените три точки Челси се изкачи временно на 15-та позиция с актив от 18 пункта, докато Съндърланд остава в опасната зона с 12.

САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първия от серията почивни дни: Пари за Овните, Лъвовете да не са излишно щедри
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)