Челси победи Суонзи с 4:2 в мач от Висшата лига, Диего Коста с хеттрик

6141
на 13.09.2014

ПИК с нов канал в Телеграм

Отборът на Челси победи като домакин Суонзи с 4:2 в мач от четвъртия кръг на Висшата лига на Англия.
Три гола за успеха на отбора от Лондон вкара Диего Коста.
След автогол на Джон Тери в 11-ата минута тимът на Суонзи поведе в резултата.
Испанският национал Диего Коста доведе резултата до 3:1 за Челси с голове в 45-ата минута, 56-ата и 67-ата минута. За първите две попадения му асистира Сеск Фабрегас.
Резервата Лоик Реми, който се появи на терена в 72-ата минута на мястото на Диего Коста, в 81-ата минута вкара четвърти гол за Челси, а в 86-ата минута Джонджо Шелви оформи крайното 4:2 за Челси.
За Челси това е четвърти успех за сезона, като отборът е с пълен актив от точки. Суонзи загуби първите си точки в кампанията.