ГОРЕЩО
ИЗНУДВАНЕТО ВЕЧЕ ЗАПОЧНА! Радев ще бъде измамен и напълно обязден от ППДБ, ако си позволи да направи коалиция с тях
Колтуклиева го разсипа: Гюров е безочлив и безсрамен голф-инструктор на богаташи, който се прави на международен фактор. Тепегьоз
Победа над Турция ще прати Косово на историческо първо Световно първенство
Мартин Харизанов: Младите в ГЕРБ не чакат ред - те действат (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков: Опълченецът Гюров да отиде на фронта в защита на клета Украйна. Договорът му със Зеленски е нищожен
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Челси спечели 7 точки след изиграването на първите четири кръга от началото на новия сезон в Премиършип. Това е най-слабия старт на лондончани в ерата на Роман Абрамович.
препоръчано
Челси записа две победи срещу Астън Вила и Хъл Сити, завърши 0:0 при гостуването на Манчестър Юнайтед на Олд „Трафорд“ и загуби с 0:1 при визитата си на „Гудисън парк“ на Евертън.
За последно Челси е печелил по-малко точки след изиграването на първите четири кръга през сезон 2002-03, когато „сините“ стартират с 6 точки.
В следващия кръг Челси приема Фулъм на „Стамфорд Бридж“.
Легендата Мирча Луческу е получил инфаркт по време на тренировка
11707
на 29.03.2026
В Аржентина с решителни думи за Лео Меси
14511
на 28.03.2026
Реал Мадрид мечтае за звезда на Барселона
12685
на 27.03.2026
ПОСЛЕДЕН ВЛАК: Боливия и Ямайка на победа от Мондиала
7547
на 27.03.2026


