Червен екстаз! ЦСКА лети на "Васил Левски"! Шокът за сините огромен - фенове напускат стадиона

31652
на 28.05.2017
Червен екстаз! ЦСКА лети на Васил Левски! Шокът за сините огромен - фенове напускат стадиона

ЦСКА нанася огромен удар в дербито. Червените вече водят с 2:0 на Левски.

Гол на Кулма в 67-ата минута на мача. Секунди преди попадението Десподов пропусна да реализира за армейците.

Симао откри в първата минута от пряк свободен удар, а доминацията на ЦСКА на терена е осезаема. Много трудни 70 минути за играчите на сините. Точно в този момент тимът на Левски нямаше и късмет. Бурабия шутира силно, но топката се удари в гредата и не влетя в мрежата на армейците.

Симао от своя страна изригна отново - 3:0 за ЦСКА в 83-ата минута. Отново точен е Симао от фаул. След гола се забелязаха кадри, в които фенове на сините напускат стадиона.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете