Червен картон на Верея - "Левски"!

19056
на 10.12.2016
Червен картон на Верея  - Левски!

Отборите на Верея и "Левски" завършиха наравно 0:0 в първото полувреме на мача от 18-ия кръг на шампионата между двата тима.

"Левски" бе по-активният тим през първата част, като най-добрата възможност за гол пропусна Бабатунде Адениджи в 40-ата минута, след като бе изведен от Роман Прохазка сам срещу вратаря на Верея Иван Караджов, но Тунде не реализира.

В края на първата част домакините от Верея останаха с десет души, след като Елиаш получи червен картон за удар без топка срещу Прозахка.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV! ГЕРБ с унищожителна критика на кмета на София: Васко бре, чети и не лъжи (ВИДЕО)