BG EN

Червен флаг: Вълнението по Южното Черноморие надвиши 4 бала

Региони

Червен флаг: Вълнението по Южното Черноморие надвиши 4 бала

35892
на 08.08.2016
Червен флаг: Вълнението по Южното Черноморие надвиши 4 бала
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

До 4,5 бала достигна вълнението на морето по Южното Черноморие.Заради  бурния североизточен вятър и мъртвото вълнение къпането във водата беше забранено с червен флаг. 

препоръчано

 

Най-лошият ден за къпане в морето от началото на лятото е бил днешния. Причината е заради опасното силно мъртво вълнение, казаха спасителите на бургаския плаж. 

 

Много от хората, обаче, не се вслушват в предупрежденията на специалистите. Бургаските спасители са извадили от морето двама младежи на Трети пост.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК