BG EN

ЧЕРНА ВЕСТ: Почина известна журналистка от БНТ

Животът днес

ЧЕРНА ВЕСТ: Почина известна журналистка от БНТ

199416
на 05.05.2019
ЧЕРНА ВЕСТ: Почина известна журналистка от БНТ
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отиде си топ журналистката от БНТ Снежана Атанасова. Тя е починала на 4 май сутринта. Снежана Атанасова беШЕ популярно лице на родната телевизия през 80-те и 90-те години.

препоръчано

Тя бе юристка по образование и журналистка по призвание. Направи едни от най-силните социални предавания с участваща публика.

Предаването й „Изборът” по БНТ бе култово и като анализ и като публицистика Снежана Атанасова бе автор и водещ на „Актуална антена”, „Анкети”, „Изборът”, „Частен случай”.

Силното й журналистическо присъствие на разследващ журналист бе плод на изключителна подготовка за всяко предаване, отлично владеене на юридически казуси и анализ на заснетите факти. Силното й излъчване като външност от екрана, допринасяше допълнително за въздействието на нейните предавания и голямата им популярност. Не случайно имаше желание да преподава на бъдещи журналисти, което не можа да сбъдне. Публицистиката й ще остане сред най-силните изяви в родната ни журналистика.

Агенция ПИК изказва съболезнования на близките й! 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК