Черно море излъга Славия с гол в края

6435
на 24.11.2019

Славия загуби драматично с 0:1 у дома срещу Черно море в двубой от 17-ия кръг в шампионата. Още във втората минута красив ножичен удар на Даниел Димов мина над вратата на домакините, които отговориха с далечни шутове на Галин Иванов и Цветелин Чунчуков.

В 32-ата минута Георги Георгиев се подхлъзна извън наказателното поле, опитвайки се да спре Мартин Минчев, нонападателят на варненци не посмя да стреля от малък ъгъл и пропусна отлична възможност да открие резултата.

В последвалите минути гостите отново опитаха да изненадат "белите", като един път Георги Георгиев спаси удар на Илиан Илиев, а след това и Исмаил Иса от съвсем близка дистанция не успя да засече центриране на Илиев в наказателното поле, предава БНР.

В 59-ата минута Родриго Енрике бе изведен отляво, излезе очи в очи с вратаря на домакините, но изстрелът му не намери очертанията на вратата. В 67-ата минута дойде най-сериозното голово положение в полза на Славия. Галин Иванов получи възможност да стреля от въздуха в наказателното поле, но Миодраг Митрович спаси удара му.

Само минути по-късно Николай Дюлгеров влезе остро в краката на Минчев и получи втори жълт и съответно червен картон. В добавеното време Христо Попадийн не успя да изчисти добре центрирана топка и Исмаил Иса с красива задна ножица осигури успеха в полза на "моряците".

След този успех Черно море се завърна в челната шестица, докато Славия вече е на седмата позиция в класирането.

ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ВТОРНИК: Раците да се пазят от прибързаност, изгодни делови оферти за Козирозите
ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на Тракия - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК! Страшно меле на "Тракия" - камион се обърна на платното, образува се километрична тапа (СНИМКИ/ВИДЕО)