Черно море отпадна от Евротурнирите

13137
на 01.08.2024

ПИК с нов канал в Телеграм

Черно море загуби от Апоел Беер Шева с 1:2 в реванша от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите.

Така "моряците" приключват с участието си в Еропа, след като първата среща между двата тима завърши при резултат 0:0.

Елдер Лопеш изведе напред гостите в 25 минтуа, а осем след това Андреас Калкан изравни от пряк свободен удар. Така и завърши първото полувреме.

Във втората част отново Лопеш попари българския тим с гол в 64 минута, като и второто попадение на крайния бранител дойде от статично положение. До края на срещата варненци натиснаха и създадоха добри положения, но така и не стигнаха до гол.

В следващата фаза Апоел Беер Шева ще срещне Млада Болеслав.

САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за събота - личните отношения на Стрелците им създават проблеми, Рибите подвластни на чувствата САМО В ПИК: Вижте ексклузивния хороскоп на Алена за събота - личните отношения на Стрелците им създават проблеми, Рибите подвластни на чувствата
ПЪРВО В ПИК TV! Бойко Борисов представя кандидат-депутатите си в Пловдив (ОБНОВЕНА/НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК TV! Бойко Борисов представя кандидат-депутатите си в Пловдив (ОБНОВЕНА/НА ЖИВО)