Черно море удари лидера в "Б" група на "Балчик Къп"

4027
на 07.02.2016
Черно море удари лидера в Б група на Балчик Къп

Черно море стартира с успех участието си на турнира „Балчик къп", след като победи с 2:1 във втория ни ешелон Дунав (Русе).

Русенци  откриха резултата още във втората минута, когато Бранимир Костадинов преодоля Михаил Венков и с удар по диагонала наказа варненци. Тимът на Никола Спасов обаче изравни още в 14-ата минута, когато Георги Илиев се разписа от дузпа.

В 25-ата минута носителят на Купата и Суперкупата на България направи пълен обрат. 17-годишният Валентин Йосков се оказа най-съобразителен в наказателното поле след центриране от корнер и изпрати топката в мрежата за крайното 2:1.

“Получи се здрав мач срещу силен съперник. По доволен съм от представянето на отбора през първото полувреме. Новите попълнения все още не са на необходимото игрово ниво, надявам се до началото на първенството да са напълно готови. Следващия мач на отбора, които е на 9 февруари от 14:00 срещу Балкан,  възнамерявам да дам шанс за изява на всички останали играчи", заяви Никола Спасов след срещата.

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да внимават с думите, Девите да отложат деловите срещи
ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ) ПЪРВО В ПИК! Слави събра 1000 души на среща в Пловдив (ВИДЕО/СНИМКИ)