BG EN

Черно море удължи пробите на Стоичков

Футбол

Черно море удължи пробите на Стоичков

3275
на 20.01.2015
Черно море удължи пробите на Стоичков
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Старши треньорът на Черно море Никола Спасов удължи с още седмица пробите на юношата на ЦСКА Тони Стоичков, пише "Тема Спорт". В събота след втората контрола с дубъла си наставникът на моряците ще реши дали ще вземе вътрешния халф за лагера в Турция. Варненци продължават зимната си подготовка с двуразови тренировки.

препоръчано

Както е известно, защитникът Алфонсо Марте пък вече не е част от тима. Играчът от Доминикана не беше харесан от Никола Спасов и си тръгна от Варна. Възстановяващите се от контузии Бакари и Даниел Георгиев продължават тренировките по индивидуална програма. Новото попълнение Петър Златинов също се подготвя на облекчен режим. Той е получил разтежение в бедрения мускул.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК