BG EN

Чернокож бивш полицай стана кмет на Ню Йорк

Америка

Чернокож бивш полицай стана кмет на Ню Йорк

7572
на 03.11.2021
Чернокож бивш полицай стана кмет на Ню Йорк
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Избраха демократа Ерик Адамс за нов кмет на Ню Йорк, съобщава Асошиейтед прес. В надпреварата досегашният ръководител на окръг Бруклин от 2014 г. изпреварва републиканеца Къртис Слива.

препоръчано

61-годишният Адамс ще поеме градоначалническия пост през януари 2022 г. от демократа Бил де Блазио.

Досегашният кмет на Ню Йорк нямаше право на нов мандат, тъй като изпълняваше длъжността от осем години, разяснява БГНЕС.

Заявката на Адамс, с която той си спечели победата, е да подобри обществената сигурност и да даде глас на жителите на мегаполиса от работническата класа, изхождайки от опита си като капитан в полицията.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая Петрохан: Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Виктор Димчев срива със земята Терзиев и ППДБ след новите разкрития по случая "Петрохан": Тепърва ще излизат още факти за 8-те трупа на хора и кучета (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК