ГОРЕЩО
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
Американското посолството: Добре дошла на борда, България
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! СДВР с позиция след скандална манипулация на общински съветник от "Да, България"
Желязков: Присъединяването на България към Борда за мир се оценява подобаващо от САЩ и от международната общност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на клуба от Втора лига Черноморец Балчик Милен Христов заяви пред dsport, че нападателят Касиано Бузон ще остане в тима поне до края на сезона.
препоръчано
"Има сериозен интерес към Касиано Бузон от няколко клуба. На този етап сме преценили да го задържим и той ще остане в Черноморец Балчик до края на сезона, за да ни помогне да се спасим", сподели Христов.
свързани новини
Честито! Черноморец (Балчик) влезе във Втора лига
9696
на 17.05.2017
Черноморец (Балчик) пита “Гинес“ за световен рекорд по победи
11630
на 24.10.2015
Черно море и Монтана са отборите, които проявяват най-сериозен интерес към Бузон.
"След края на първенството ще мислим за евентуален негов трансфер", добави той.
22-годишният играч се присъедини към Черноморец от португалския Сао Лоуренсо Доуро. Преди това в родината си той е защитавал цветовете на Фейриенсе и Итапиренсе.
УДАР: ЦСКА загуби халф за подновяването на сезона
5291
преди 2 часа
Хьогмо самоуверен: Обичаме да играем в подобна атмосфера
5997
преди 4 часа
ПАК МИРИШЕ НА ТРАНСФЕР: Три клуба от Серия А следят халф на ЦСКА 1948
5770
преди 6 часа
ОТПИСАХА ГИ: ЦСКА приключи с двама чужденци
9649
преди 6 часа


