ГОРЕЩО
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
ГОРЕЩО: Стана ясно защо Христо Иванов довтаса предизборно от Брюксел - изтипосаха го с мазно турско кафе (СНИМКИ)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заради жегите двама строителни работници колабираха по обяд в Пловдив. Това съобщиха от Центъра за спешна медицинска помощ, предадени от радио Пловдив. Екипите на Спешна помощ са се отзовали на общо 4 сигнала за колабирали в горещините хора.
препоръчано
Медиците добавиха, че от инфаркт в хипермаркет на "Брезовско шосе" е починал и 53-годишен мъж, но засега не е ясно дали смъртта му е причинена заради високите температури.
Жълт код заради жегите е обявен за днес, а утре и вдругиден кодът ще е оранжев - за опасно високи температури. Той е обявен в 21 области, сред които Пловдив и Пазарджик.
свързани новини
Още седмица жега от Сахара! В сряда до 42 градуса, прогнозира синоптик
8623
на 27.07.2015
На 28, 29 и 30 юли се отбелязват астрономическите горещници.
БРУТАЛНО ОТ НС! Острие на Слави: Или Гюров е леко глуповат, или е лъжец. Или и двете (ВИДЕО)
205396
преди 37 минути


