BG EN

Четирима мигранти пострадаха при катастрофа в Ямболско

Крими

Четирима мигранти пострадаха при катастрофа в Ямболско

12822
на 01.08.2023
Четирима мигранти пострадаха при катастрофа в Ямболско
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четирима мигранти са пострадали при катастрофа край село Ружица, община Болярово. Приети са в областната болница „Св. Пантелеймон“ в Ямбол, съобщи за БТА заместник-директорът ѝ д-р Валентин Вълчев. 

препоръчано

Хоспитализирани са в отделенията по хирургия и ортопедия – двама са с мозъчно сътресение, двама са със счупвания на прешлени.

Състоянието им не животозастрашаващо, уточни д-р Вълчев. Общо осем души са били транспортирани до болницата след катастрофата. Останалите четирима са освободени след проведени изследвания и прегледи.

Сигналът за катастрофата е получен в Спешния център в Ямбол около 14:00 часа. Около 14:30 започнаха да транспортират пострадалите в спешното отделение на ямболската болница, разказа д-р Вълчев. По думите му те са на видима възраст между 20 и 25 години и са казали, че са от Афганистан и Сирия.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО) Борисов: Разбрах, че някои ще ни водят в сърцето на Европа... Изказването на Радев звучеше нелепо. Ето какво направи ГЕРБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК