ГОРЕЩО
ПАРАДОКСЪТ НА БОГАТСТВОТО: 909 българи кътат над 2,2 милиарда евро в банките - какво се случва със спестяванията на останалите
ИЗВЪНРЕДНО: Дрон нахлу в българското въздушно пространство, взривен е на 100 м от границата ни с Румъния (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков с ФУНДАМЕНТАЛНА прогноза от Будапеща: Сорос създаде мигрантската криза! След месец в Европа започва кардинална промяна на либералния елит
КРАЙ НА ЛЕВА! Двойното обозначаване на цените на стоките спира днес
НОИ въвежда промени, свързани с личните платежни сметки – кого засяга и какво трябва да знаем
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
15-годишно момче от Монтана е пострадало при побой този вторник. Случаят се разследва от полицията. Към момента е ясно, че нападателите са четирима непълнолетни, чиято самоличност тепърва се изяснява, съобщава "Конкурент".
препоръчано
Всичко се разиграло към 21:20 ч. на улица в Монтана. Не е ясно какъв е бил мотивът за нападението над момчето, но от полицията посочват, че то е нападнато в гръп.
Биячите са нанасяли множество удари по лицето и тялото на 15-годишния. Той вече е настанен в хирургическото отделение на монтанската болница със счупен нос. Животът му е извън опасност.
свързани новини
Шотландец призова Доналд Тръмп на юмручен бой
5491
на 16.12.2015


