ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ПИК TV! Земеделецът Красимир Кумчев: Можем да бъдем абсолютно независими в производството на храни. Намерението с "Кошница с грижа" на правителството е добро, но... (ВИДЕО)
ПИК TV! Топ експертът инж. Ангел Попов с експертно мнение как да спрем да се избиваме по пътищата: Трагедията на "Челопешко шосе" можеше да се предотврати (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Столичният общински съветник Станислав Младенов бие аларма - задава се нова криза с чистотата заради кмета Терзиев (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Кандидат-кметът за "Средец" Пламена Заячка ПОСОЧИ ГОЛЕМИТЕ проблеми в района: Ако това управление е най-доброто, защо 7 години не ги решава? (ВИДЕО)
Здраве
Четирима от персонала на дом за изостанали в Кюстендилско са с коронавирус
15763
на 06.05.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четирима души от персонала на Домa за хора с умствена изостаналост в кюстендилското село Преколница са дали положителни проби за коронавирус. Това съобщи кметът на града Петър Паунов.
препоръчано
Направени са тестове на всички обитатели на дома и на членовете на персонала. Очакват се резултатите от тях.
ЕДИНОДУШНО: Одобриха процедурата за избор на подуправител на НЗОК
18058
преди 14 часа
Заболелите от морбили са 364, от които 300 са деца
5329
на 11.06.2026
Водата в две села в Старозагорско е негодна за пиене
10080
на 10.06.2026


