ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС алармира ОССЕ за неправомерен полицейски натиск от служебната власт в полза на други участници
Борисов: ГЕРБ поема ангажимент да продължи санирането с нова програма за 1,3 млрд. евро
Левски за Боби Михайлов: Светъл път, няма да бъдеш забравен!
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Заплашена ли е България от дронове - говори топ експертът Стайко Топалов: Има секретна система, но концесионерите на летищата трябва да се ангажират с обезпечаване на териториите си (ВИДЕО)
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с временния посланик на САЩ у нас Х. Мартин Магдаул
Футбол
Четирима с изтичащи договори в "Ботев" (Пд), чакат Мъри да каже тежката си дума
4402
на 26.03.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Холандският защитник на “Ботев” (Пловдив) Сивард Спрокел може да получи нов договор от клуба заради добрите си игри след подновяването на шампионата. Бившият капитан на Витес е почти неизменен титуляр в състава на Станимир Стоилов. Контрактът на бранителя изтича в края на сезона.
препоръчано
Спрокел пристигна в “Ботев” (Пд) през януари 2013 година, след като изкара неуспешен период в ЦСКА.
“Чакаме решението на треньора Станимир Стоилов. От него зависи дали на холандеца ще му предложим нова оферта”, поясниха от клуба.
На още няколко футболисти от пловдивския отбор договорите им изтичат през лятото. Сред тях са Иван Цветков, Йордан Христов и Веселин Минев.
Левски за Боби Михайлов: Светъл път, няма да бъдеш забравен!
7085
преди 4 часа
Ето кога ще е опелото на Боби Михайлов
96504
преди 8 часа


