ГОРЕЩО
ГОРЕЩО ОТ КОНГРЕСА: Издигнаха 52 социалисти за лидер на БСП, Калоян Паргов и Драго Стойнев се отказаха
Йотова се срещна с президента на Германия при посещение на олимпийското село в Милано
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четирима души са арестувани в Лондон по време на акция на отдела за борба с тероризма на британската полиция, пише “Guardian”.
Предполага се , че един от четиримата арестувани е свързан с „Ислямска държава”. Също така, по данни на представели на отдела за борба с тероризма, се предполага, че един от членовете на групата арестувани е имал достъп до оръжие.
Четиримата мъже са на възраст от 20 до 21 години и са били разпитвани в полицейски участък в централната част на Лондон.
Предполага, се че в планираните от тях акции не са били включени експлозиви, но по думите на следователите, разследването все още е на ранен етап.
препоръчано
Канада и Франция планират да открият консулства в Гренландия
273
преди 59 сек
Готвят протести по време на Мюнхенска конференция по сигурността
2833
преди 21 минути


