BG EN

Чешки национал преговаря с "Левски"

Футбол

Чешки национал преговаря с "Левски"

7486
на 16.11.2015
Чешки национал преговаря с Левски
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Левски" преговаря с вратаря на Баник (Острава) и чешки национал Ирджи Павленка, твърди БЛИЦ.

препоръчано

 

23-годишният страж има няколко мача за младежкия национален отбор, а от тази година получи повиквателни и за мъжкия, макар все още да няма изигран мач. Павленка е юноша на Баник, и играе за първия отбор от 2012 година.

 

Чехът може да бъде заместник на титуляра на "синята" врата Боян Йоргачевич, който има контракт до края на годината, но все още не го е подновил. Павленка може да бъде и втори избор за Стойчо Стоев, който пожела качествен вратар, за да засили конкуренцията на поста.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК