Чиликов: До края всеки мач ще е финал

3438
на 01.05.2014

Помощник-треньорът на Черноморец Георги Чиликов призна, че грешките на Живкович през първата част и леките голове, които допусна са били причината за смяната му още на полувремето. "Акулите" успяха да обърнат градския си съперник Нефтохимик от 1:2 на полувремето и стигнаха до успеха с 3:2 в дербито на Бургас.

"Елементарни голове, много лесни грешки. Трябваше да променим нещо. Живкович беше доста разконцентриран. Бяхме длъжни да действаме. Радвам се, че успяхме да обърнем мача", сподели Чиликов след двубоя.

В края на двубоя се случиха някои неприятни сцени, в които се включиха футболисти и част от щабовете и на двата отбора. "Не оправдавам нищо. Имаше нервност. Борбата между бургаските отбори е похвална - така трябва да е футболът. Но, да не се лъжем, това не го виждаме на всички мачове. Агресията си я показваме само помежду си. Все едно си мерим... многоточие.

Мачът тръгна, както очаквахме. По-класният отбор сме. При 2:1 на полувремето е нормално да има напрежение. В почти всеки мач в 45-ата или 90-ата минута получаваме гол. Не мога да им ръкопляскам. В неделя играем срещу Берое. Всеки мач до края ще е финал за нас, но сами си го направихме така", допълни Чиликов.

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Пеевски ги подпука: Имало е голямо разкешване от коалицията на пудела - мръсна престъпна сглобка! (ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Пеевски ги подпука: Имало е голямо разкешване от коалицията на пудела - мръсна престъпна сглобка! (ВИДЕО)